Ads Top

Glasvezel maakt 100 Gigabit Ethernet mogelijk over 340 meter

CommScope heeft een 100 Gigabit Ethernet (GE) datatransmissie mogelijk gemaakt via een 340 meter lange multimode glasvezellink met 7 MPO-connecties. Daarmee overtreft CommScope de industriestandaarden. De demonstratie vond plaats tijdens Cisco Live! in London, waarbij de SYSTIMAX LazrSPEED multimode glasvezelkabel werd gebruikt, in samenwerking met Ixia en Reflex Photonics Inc.
De 100 GE standaard werd in juni 2010 door het IEEE 802.3ba comité goedgekeurd voor transmissies over maximaal 150 meter OM4 glasvezelkabel. CommScope’s bewijst dat het bereik effectief kan worden verdubbeld door het gecombineerde gebruik van zeer snelle connectiviteitsoplossingen en geavanceerde opto-electronica. De demonstatie hiervan werd voor het eerst in het openbaar gegeven in plaats van in een laboratorium en achter gesloten deuren.
“Een foutloze transmissie via een totale kabellengte van 340 meter met daarin zelfs 7 MPO connecties in de huidige datacenteromgevingen is een grote prestatie,” zegt Carl van Bethray, Regional Director Benelux CommScope. “Wij hebben onze oplossingen altijd zo gebouwd dat zij de industriestandaarden zouden overtreffen. Deze oplossing bewijst de waarde die een ‘high performance’ bekabelingstructuur kan hebben. Bedrijven worden steeds afhankelijker van snelle en betrouwbare transmissie voor virtualisatie en cloud services. CommScope’s LazrSPEED oplossingen bieden voldoende marge om het bereik van 100 GE ruimschoots uit te kunnen breiden tot voorbij de standaardlimieten. Hierdoor zijn langere kabelroutes in gebouwen mogelijk, zonder extra investering in apparatuur. 100 Gigabit Glasvezel verbindingen tussen bijvoorbeeld verschillende zalen in datacenters kunnen door de extra lengte gunstigere of veiligere routes kiezen.”

Geen opmerkingen:

Mogelijk gemaakt door Blogger.